Gdzie kupić Katalog DEFA Zdjęcia Dla motocykli Dla łodzi Kontakt

DEFA dla łodzi

Zawsze pod napięciem

Co łączy kierowców z motorowodniakami? Z pewnością i jedni, i drudzy często narzekają na kłopoty spowodowane przez wyczerpany akumulator.

O ile kierowca zwykle może dość łatwo znaleźć pomoc, jeśli okaże się, że akumulator odmówił współpracy, o tyle na środku dużego jeziora lub na morzu trudno o kogoś, kto nam "pożyczy prądu".

Jak sprawdzić stan naładowania akumulatora wodnej jednostki motorowej lub baterii zasilającej sprzęty na pokładzie żaglówki? To żaden problem, jeśli dysponuje się nowoczesną ładowarką/prostownikiem SmartCharge firmy DEFA.

Prostownik DEFA to nieduże, inteligentne urządzenie, które nie tylko pokaże nam stopień naładowania akumulatora, ale też rozpozna jego typ i dobierze sposób ładowania do najważniejszych parametrów, takich jak wielkość baterii i temperatury otoczenia. I co najważniejsze – Prostownik DEFA podłączony do akumulatora nawet na wiele miesięcy nie przeładuje go, co mogą spowodować inne ładowarki

Zobacz jak łatwo korzystać z ładowarki SmartCharge nr kat. 701515

Gdy już mamy idealnie naładowany akumulator, dobrze by było móc wykorzystać jego możliwości.

Start silnika, włączenie oświetlenia. A przecież rozkoszując się przyjemnością przemierzania wodnych szlaków, chcielibyśmy z pewnością móc skorzystać z przenośnej lodówki, sprawdzić za pomocą nawigacji GPS czy nie pobłądziliśmy, doładować telefon, żeby móc wysłać znajomym MMS-a z pięknym widokiem.

Tylko jak dostarczyć tym urządzeniom prądu, jeśli nasza jednostka pływająca nie dysponuje gniazdem zapalniczki?

I tu na ratunek spieszy genialne w swej prostocie gniazdo zapalniczki marki DEFA nr kat. 701759.

Zobacz poniżej jak łatwo je zamontować

Zamontowane gniazdo zapalniczki umożliwia szybkie doładowanie akumulatora poprzez GNIAZDO ZAPLNICZKI i nie ma potrzeby dostawać się do akumulatora i podłączać do klem wystarczy użyć dedykowanego przewodu i doładować akumulator przez gniazdo zapalniczki /nr kat. 701760/.

OFERTA KOMPLETU DEDYKOWANA DLA JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH:
- prostownik DEFA Smart Charge (701715)
- gniazdo zapalniczki z bezpiecznikiem do montażu w łodzi (701759)
- przewód do ładowania akumulatora przez gniazdo zapalniczki (701760)
- i dodatkowo tester stanu naładowania akumulatora (701658)

Masz pytanie napisz: info@amervox.com